• Samorząd Uczniowski

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

12.10.2021r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Udział wzięło 391 osób.

Komisja, po przeliczeniu wszystkich głosów, stwierdza, że Przewodniczącym Samorządu zostaje Izabela Furlepa z klasy 2LW.

GRATULUJEMY

Głosy rozkładały się się następująco :

Izabela Furlepa - 210,

Miłosz Dzikowski - 91,

Aleksandra Kaziuk-71,

Katarzyna Ożóg - 19.

Opiekunowie:
          mgr Joanna Pawluk
          mgr Monika Pasieczna

REGULAMIN.odt

• Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w projekcie „Kwiaty za elektrograty”, którego finał odbędzie się w dniach 24-26.09.2020r.

Jeśli stan środowiska nie jest Ci obojętny, zastanawiasz się co zrobić ze zużytym domowym sprzętem elektronicznym i elektrycznym, koniecznie dołącz do naszej akcji!!!

Pozbądź się zalegających w domu elektrośmieci i przynieś je do szkoły. My wymienimy jest w markecie budowlanym Castorama na cieszące oko wrzosy.

Zbiórka elektrośmieci  już od jutra, 23.09 do piątku. Zużyte sprzętu prosimy przynosić do przedsionka w wejściu, przy pokoju nauczycielskim lub do opiekunów Samorządu: Joanny Pawluk oraz Natalii Kraczek.

Zobacz, jakie elektrośmieci zbieramy i ile sadzonek wrzosów możesz za nie otrzymać:

duży sprzęt AGD (lodówka, pralka, kuchenka, itp.) - 3 wrzosy

duży sprzęt elektroniczny (telewizor, monitor, itp.) - 3 wrzosy

mały sprzęt AGD (robot kuchenny, odkurzacz, itp.) - 2 wrzosy

mały sprzęt elektroniczny (komputer, odtwarzacz, itp.) - 2 wrzosy

elektronarzędzia (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, itp.) - 1 wrzos

baterie (25 sztuk) - 1 wrzos

telefon komórkowy - 1 wrzos

Liczymy na Was :)

J.P.

• Szkoła Demokracji

• Nie wszyscy wiedzą, ale nasz Samorząd bierze w tym roku szkolnym udział w programie

SZKOŁA DEMOKRACJI. https://szkolademokracji2019.ceo.org.pl/

Grupa projektowa w składzie: Karolina, Gosia z 2 LPW, Magda z 3 TZ, Natalia, Sara i Agata z 3 TW pod opieką Pani Natalii, miały do zrealizowania 5 wyzwań. Niestety przez pandemię udało nam się zrealizować 3 zadania oraz 1 on- line dzięki Pani Renacie Terleckiej, która nas wsparła podczas ostatniego wyzwania. Z dumą możemy ogłosić, że dzięki temu znalazłyśmy się w ALEJI GWIAZD programu!!!! a zaznaczam, że jest to program ogólnopolski :) Jesteśmy jedynym Samorządem Uczniowskim z Zamościa oraz okolic, który bierze w nim udział!

Jesteśmy bardzo dumni z dziewczyn, że tak wspaniale sobie radzą  z realizacją wyzwań oraz nie spoczywają na laurach tylko biorą również udział w szkoleniach liderskich on- line, z finansowania, komunikacji i informowania oraz wzięły udział w debacie Oxfordzkiej :) Dziękujemy również pani Joannie Pawluk za pomoc przy poprzednich zadaniach!

N.K.